Ahhaat, kuukivi, pärl ja hematiit

19.90 

Ahhaat 8 mm, Kuukivi 8 mm, A kvaliteet Hematiit 2 mm, Pärl 8 mm

Kirjeldus

Ahhaat loob emotsionaalse, füüsilise ja intellektuaalse tasakaalu. Ahhaat on leevendav ja rahustav kivi. Psühholoogiliselt kergendab ahhaat iseendaga leppimist. Suurendab enesekindlust. Ahhaat soodustab vaimset tööd – parandab keskendumist, taju ja analüüsivõimet. Emotsionaalselt aitab ahhaat üle saada negatiivsusest ja südamevalust. See ravitseb sisemist viha, turgutab armastust ja julgust uuesti alustada.

Kuukivi on “uute alguste” kivi. Ta edendab intuitsiooni ja empaatiat. Kuukivi mõjub rahustavalt, kui olukordadele ja emotsionaalsetele mõjuritele reageeritakse liiga ägedalt. Kuukivi rahustab ebastabiilsust ja stressi ning tasakaalustab tundeid. Soodustab kaastunnet ja meelerahu, stimuleerib kirge, seksuaalsust ja eneseusaldust.

Hematiit on eriti tõhus maandaja ja kaitsekivi. See harmoniseerib meelt, keha ja vaimu. Hematiit blokeerib negatiivse energia. Psühholoogiliselt on hematiit tugev abimees. See toetab pelglikke naisi, ergutab enesehinnangut ja ellujäämisvõimet, tugevdab tahtejõudu ja soodustab usaldusväärsust. See on kasulik kivi, kui tahate üle saada sundidest ja sõltuvustest. See on kasulik kivi matemaatika ja tehniliste erialade õppimisel.

Pärl on süütuse ja puhta südame kristall. See aitab ennast aktsepteerida ja olla enda vastu aus. Pärl ergutab naiselikke väärtusi – seksuaalsus, tarkus, puhtus, truudus ja vooruslikkus. Aitab tundeid kontrollida ja fookustab mõistust.

Lisainfo

Mõõtmed 8 × 20 cm
Värvus

Beež, Punane, Roosa kuld, Valge, Värviline, Hall

Materjal

Poolvääriskivi

Kivi

Ahhaat, Hematiit, Kuukivi, Pärl

Kategooria

Käevõru

Sugu

Naine

Käevõru suurus

0,0, 15.5 cm, 16.5 cm, 17.5 cm, 18.5 cm