Ostureeglid ja privaatsus

Üldsätted

• Ostu-müügitingimused kehtivad kõigi isikute ja ostukeskkonna Siselly.com (edaspidi e-pood) omanik Siselly OÜ vahel e-poe vahendusel toodete ostmisel tekkivate õigussuhete kohta.
• Siselly OÜ ja Ostja vahel jõustub ostu-müügileping alates tellimuse kinnituse järgi tasumisele kuuluva summa 100% laekumisest Siselly OÜ arvelduskontole ning e-poe poolt kauba Ostjale välja saatmisega.
• E-pood jätab endale õiguse teha muudatusi müügitingimustes ja müügihindades. Muudatused jõustuvad nende avaldamisest interneti leheküljel www.siselly.com. Juhul kui tellimus on edastatud enne tingimuste muudatuste jõustumist, siis kohaldatakse tellimusele selle tegemise ajal kehtinud tingimusi.
Siselly.com veebipoes tellimust vormistades ning maksmist sooritades, kinnitab Ostja, et ta on tutvunud ostu-müügitingimustega ja on nendega nõus.
• Ostjal lasub täielik vastutus tellimuses esitatud andmete õigsuse eest. Kui Ostja esitab tellimuse vormistamisel väärad andmed, ei vastuta e-pood sellest tingitud tagajärgede eest, samuti on tal õigus nõuda Ostjalt enda kantud otsese kahju hüvitamist.
• E-pood kohustub austama ostja privaatsusõigust talle kuuluvate isikuandmete suhtes. Siselly OÜ kasutab Ostja esitatud informatsiooni ainult Ostja ostutellimuse täitmiseks ja ei avalda neid kolmandatele osapooltele.
• E-pood vabastatakse kõikidel juhtudel igasugusest vastutusest, kui kahju tekib põhjusel, et Ostja ei ole müüja soovitustele ja oma kohustustele vaatamata tutvunud käesolevate reeglitega, ehkki talle oli selline võimalus antud.
• Siselly OÜ ei vastuta Ostjale tekitatud kahjude eest või toote kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kahju või toote kohaletoomise viibimine on tingitud asjaolust, mida Siselly OÜ ei saanud mõjutada, ette näha.

Kauba hinnad

• Kõik veebipoes toodud hinnad on esitatud ilma transpordikuluta ning sisaldavad käibemaksu 22%.

Saatmise hinnad

• Siselly.com veebipoes on saatmine alates 35 Eurost TASUTA.
• Kauba, mille väärtus jääb alla 35 Euro, saatmise eest tasub ostja.

Tellimuse vormistamine, maksmine ja kauba kohale toomine

• Tellimuse tasumisel saab Ostja valida omale sobiva makseviisi: Swedbank, SEB Pank, LHV Pank, Luminor, Coop Pank, Citadele, Revolut, N26 või arvega tasumine. Tellimus kinnitatakse peale tellimuse summa 100% tasumist.
• Peale ostu-müügilepingu jõustumist (s.t. Ostjapoolset arve tasumist) paneb Siselly OÜ tellimuse kokku ning annab selle üle Ostja poolt valitud tarnijale: Itella/Smartpost, Omniva või kullerteenus.
• Kauba kättetoimetamise tasu sõltub Ostja poolt valitud tarnijast. Kohaletoimetamise tähtajad 1-5 tööpäeva kehtivad arve tasumise hetkest ning üksnes juhul kui tellimus toimetatakse kohale Eesti Vabariigi piires.
• Tellimuses esitatud andmete täpsusest ja õigsusest sõltub viivituste ja arusaamatuste vältimine kauba kohaletoimetamisel. Siselly OÜ ei vastuta toodete kohaletoimetamise viivituse ja tekkinud arusaamatuste eest juhul, kui viivitus või arusaamatus on tingitud Ostja poolt tellimuse vormistamisel esitatud andmete ebatäpsusest.
• Pakendi nähtavate vigastuste korral on Ostjal soovitav kaupa mitte vastu võtta vaid tagastada see kullerile. Allkirjastades kauba saatelehte, kinnitab Ostja, et kauba kätte saamisel oli pakend terve või ta oli rahul pakendi seisukorraga.
• Kauba tagastamisest kullerile informeerib Ostja ka e-poodi saates vastavasisulise teate e-poe aadressile info@siselly.com

Tagastamine ja vahetamine

• Iga müüdava toote omadused on ära toodud selle toote kirjelduses.
• Tootepildid on illustratiivse tähendusega. E-pood ei vastuta selle eest, kui internetipoes oleva kauba värvus, kuju või muud parameetrid ei vasta Ostja kasutatava monitori eripära tõttu toote tegelikule suurusele, kujule või värvusele.
• Vastavalt VÕS §-le 56 lg 1, on Ostjal õigus taganeda lepingust 14 päeva jooksul alates kauba kättesaamisest. Kauba tagastamisel tuleb kinni pidada järgmistest tingimustest:
Tagastatav kaup peab olema kasutamata, kahjustamata ja orginaalpakendis; toode peab olema rikkumata, s.t. sellel ei tohi olla mehhaanilisi või muid kahjustusi; kaup peab olema kasutamata ja säilitanud oma kaubandusliku välimuse – vigastamata etiketid, rebimata kaitsekiled jm (käesolev punkt ei kohaldu, kui tagastatakse ebakvaliteetne toode).
• Kauba tagastamisel tuleb esitada selle soetamisdokument (maksekinnituse väljavõte); müüjal on õigus keelduda Ostja tagastatavat kaupa vastu võtmast, kui kaubatagastustingimusi on eiratud.
• Ostjal ei ole õigus taganeda ostu-müügilepingust ja kaupa tagastada juhul, kui ostja on toote ära rikkunud või toote välimus on oluliselt muutunud; juukse aksessuaarid ja ehted ei kuulu tagastamisele kui ostja on nende pakendi ära rikkunud (v.a. juhul kui toodet pole võimalik muul polel pakist kätte saada).
• Siselly OÜ ei vastuta:
Ostja süül või hoolimatusel tekkinud toote kahjustamise eest; Defektide eest, mis on tekkinud toote mittesihipärase kasutamise tagajärjel; Toote loomuliku füüsilise kulumise eest tavapärase kasutamise korral.
Kauba tagastamiskulud kannab Ostja (max. 10€, VÕS §194 lg 4), välja arvatud juhul kui tagastamise põhjuseks on mittevastavus tellitule või praakkaup.
Kauba tagastamiseks tuleb esitada kauba tagastamise avaldus e-posti aadressil info@siselly.com 14 päeva jooksul alates kauba kätte saamisest. Tagastamisavaldus peab sisaldama Ostja nime, toote nime, tagastuse põhjust ja pangakonto numbrit ning valdaja nime, kuhu kanda tagastatav raha.
• Raha tagastatud kauba eest hüvitatakse Ostjale peale tagasi jõudnud kauba üle kontrollimist, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul, kauba e-poe poolt kätte saamisest.

Privaatsus

Siselly OÜ veebipoe kasutamise ja lehel viibimisega annad teadliku nõusoleku Siselly OÜ-le enda isikuandmete töötlemiseks. Isikuandmeid kogutakse veebilehe külastuste; e-poe kaudu sisestatud  info (kontaktinfo); ostu-müügi lepingu sõlmimisel saadud info või muul viisil Siselly OÜ-ga elektroonilisel suhtlusel saadud info kohta.

Isikuandmete vastutav haldaja Siselly OÜ Tornimäe tn.7-89, Tallinn 10145 käsitleb andmeid konfidentsiaalselt ainult vastavalt EL ja Eesti Vabariigi seadusandlusele. Isikuandmeid vajame järgmistel eesmärkide täitmiseks:

*soetada mugavalt oste e-poes ja täita sõlmitud ostu-müügi lepingut;

*muuta teenuse kvaliteeti paremaks ja parendada veebikogemusi kliendi vajadustest lähtuvalt;

*Kliendi poolt soovitud teadete saatmiseks e-maili teel;

*informeerida klienti turundustegevustest- uudiskirjade ja pakkumiste kaudu.

Registreeritud kasutajal on õigus igal hetkel oma andmeid vaadata, muuta või nõusolekut tühistada, andes sellest eelnevalt kirjalikult teada info@siselly.com.

Siselly OÜ - Ostureeglid