Käevõru Aventuriin, hematiit ja pärl

22.90 

Aventuriin 8 mm, Magnetiline hematiit 8 mm, Pärl 8 mm

Kirjeldus

Aventuriin on väga võimas jõukuse kivi. Aventuriin neelab elektromagnetilist sudu ja kaitseb keskkonnasaaste eest. See kristall neutraliseerib negatiivsed olukorrad ja pöörab need ümber. Psühholoogiliselt tugevdab aventuriin liidriomadusi ja otsustavust. See edendab kaastunnet ja empaatiat ning soodustab sihikindlust. Aventuriin leevendab viha ja ärritust. Füüsiliselt soodustab aventuriin head enesetunnet.

Hematiit on eriti tõhus maandaja ja kaitsekivi. See harmoniseerib meelt, keha ja vaimu. Hematiit blokeerib negatiivse energia. Psühholoogiliselt on hematiit tugev abimees. See toetab pelglikke naisi, ergutab enesehinnangut ja ellujäämisvõimet, tugevdab tahtejõudu ja soodustab usaldusväärsust. See on kasulik kivi, kui tahate üle saada sundidest ja sõltuvustest. See on kasulik kivi matemaatika ja tehniliste erialade õppimisel.

Pärl on süütuse ja puhta südame kristall. See aitab ennast aktsepteerida ja olla enda vastu aus. Pärl ergutab naiselikke väärtusi – seksuaalsus, tarkus, puhtus, truudus ja vooruslikkus. Aitab tundeid kontrollida ja fookustab mõistust.

Lisainfo

Mõõtmed 8 × 20 cm
Värvus

Roheline, Valge, Värviline, Hall

Materjal

Poolvääriskivi

Kivi

Aventuriin, Hematiit, Pärl

Kategooria

Käevõru

Sugu

Naine

Käevõru suurus

0,0, 15.5 cm, 16.5 cm, 17.5 cm, 18.5 cm