Hematiit, suitsukvarts ja jaspis

19.90 

Jaspis 8 mm, A kvaliteet Suitsukvarts 8 mm, Hematiit 2 mm

Kirjeldus

Jaspist tuntakse kui “ülimat hoolitsejat”. See toetab ja hoiab stressiaegadel ning toob hinge rahulikkust ja terviklikkust. Jaspisest käevõru tuletab inimestele meelde, et üksteist on vaja aidata. Psüholoogiliselt annab jaspis meelekindlust kõigi püüdluste puhul. Vaimsel tasandil soodustab jaspis kiiret mõtlemist, edendab organisatsioonilisi võimeid ning projektide elluviimist. See ergutab kujutlusvõimet ja aitab ideid ellu viia. Jaspis toetab keha pikaajalise haiguse või haiglas olemise korral ja annab kogu organismile uut energiat.

Suitsukvarts on üks kõige tõhusamaid maandavaid ja ankurdavaid kive. Kivi on suurepärane stressileevendaja. See aitab kannatlikult taluda raskeid aegu ja leida õiget lahendust. Psühholoogiliselt leevendab suitsukvarts hirmu, vähendab depressiooni ja toob meelerahu. See lahendab vastuolusid ja suurendab keskendumist.

Hematiit on eriti tõhus maandaja ja kaitsekivi. See harmoniseerib meelt, keha ja vaimu. Hematiit blokeerib negatiivse energia. Psühholoogiliselt on hematiit tugev abimees. See toetab pelglikke naisi, ergutab enesehinnangut ja ellujäämisvõimet, tugevdab tahtejõudu ja soodustab usaldusväärsust. See on kasulik kivi, kui tahate üle saada sundidest ja sõltuvustest. See on kasulik poolvääriskivi matemaatika ja tehniliste erialade õppimisel.

Lisainfo

Mõõtmed 8 × 20 cm
Sugu

Naine

Värvus

Pruun, Roosa kuld, Värviline

Materjal

Poolvääriskivi

Kategooria

Käevõru

Kivi

Hematiit, Jaspis, Suitsukvarts

Käevõru suurus

15.5 cm, 16.5 cm, 17.5 cm, 18.5 cm