Karneool, pärl ja hematiit

Karneool 6 mm, Hematiit 6 mm,  Pärl 6 mm

Seda toodet ei ole hetkel laos ja pole seetõttu saadaval.

Kirjeldus

Karneool maandab ja ankurdab teid hetkereaalsusesse. Kivi on oivaline elujõu ja motivatsiooni taastaja ning loovuse ergutaja. Karneool annab julgust, edendab positiivseid eluvalikuid, hajutab apaatiat ja motiveerib edule äris ja teistes tegevustes. Karneool on kasulik igat sorti ahistamisest vabanemisel. Emotsionaalses plaanis on see kivi võimas kaitse kadeduse, raevu ja pahameele eest.

Hematiit on eriti tõhus maandaja ja kaitsekivi. See harmoniseerib meelt, keha ja vaimu. Hematiit blokeerib negatiivse energia. Psühholoogiliselt on hematiit tugev abimees. See toetab pelglikke naisi, ergutab enesehinnangut ja ellujäämisvõimet, tugevdab tahtejõudu ja soodustab usaldusväärsust. See on kasulik kivi, kui tahate üle saada sundidest ja sõltuvustest. See on kasulik kivi matemaatika ja tehniliste erialade õppimisel.

Pärl on süütuse ja puhta südame kristall. See aitab ennast aktsepteerida ja olla enda vastu aus. Pärl ergutab naiselikke väärtusi – seksuaalsus, tarkus, puhtus, truudus ja vooruslikkus. Aitab tundeid kontrollida ja fookustab mõistust.

Lisainfo

Mõõtmed 6 × 20 cm
Sugu

Naine

Värvus

Oranž, Punane, Roosa kuld, Valge

Materjal

Poolvääriskivi

Kivi

Hematiit, Karneool, Pärl

Kategooria

Käevõru

Käevõru suurus

15.5 cm, 16.5 cm, 17.5 cm, 18.5 cm