Larimar, roosa kvarts, hematiit ja jaad

19.90 

Larimar 2x3mm, Roosa kvarts 4 mm, Jaad 4 mm, Hematiit 2 mm

Kirjeldus

Larimar kiirgab armastust ja rahu, süvendab rahulikkust. Ta hõlbustab mineviku suhetest või hingelisest traumast ülesaamist. Aitab hirme kõrvaldada. Larimar toob rahu ja selgust. Ta stimuleerib loovust ja julgustab vooluga kaasa ujuma.

Roosa kvarts on tingimatu armastuse ja lõputu rahu kivi. See õpetab armastuse tõelist olemust, ta puhastab ja avab südame kõigil tasanditel ning toob sügavat sisemist tervenemist ja enesearmastust. See on rahustav ja veenev, mis on suurepärane trauma või kriisi korral. Roosa kvarts tõmbab uut armastust ligi ja olemasolevates suhetes taastab see usalduse ja harmoonia. Roosa kvarts eemaldab õrnalt negatiivse energia ja asendab selle armastavate võngetega.

Jaad on puhtuse ja rahulikkuse sümbol. Jaad suurendab armastust ja hoolivust. See on kaitsev kivi, mis hoiab kandjat kahju eest ja loob harmooniat. Usutakse, et see tõmbab ligi head õnne ja sõprust. Jaad edendab iseseisvust, vabastab negatiivsetest mõtetest ja rahustab meelt. Ta aitab vabaks lasta emotsioone, eriti ärritust.

Hematiit on eriti tõhus maandaja ja kaitsekivi. See harmoniseerib meelt, keha ja vaimu. Hematiit blokeerib negatiivse energia. Psühholoogiliselt on hematiit tugev abimees. See toetab pelglikke naisi, ergutab enesehinnangut ja ellujäämisvõimet, tugevdab tahtejõudu ja soodustab usaldusväärsust. See on kasulik kivi, kui tahate üle saada sundidest ja sõltuvustest. See on kasulik kivi matemaatika ja tehniliste erialade õppimisel.

Lisainfo

Kaal 5 g
Kivi

Larimar, Hematiit, Jaad, Roosa kvarts

Sugu

Naine

Materjal

Poolvääriskivi

Värvus

Roosa, Sinine, Valge, Hõbedane

Kategooria

Käevõru

Käevõru suurus

15.5 cm, 16.5 cm, 17.5 cm, 18.5 cm