Päikesekivi, jaad ja hematiit

19.90 

Päikesekivi 4 mm, Jaad 4 mm, Hematiit 2 mm

Kirjeldus

Päikesekivi on rõõmurikas, sära inspireeriv kivi. See annab elurõõmu ja hea enesetunde ning tugevdab intuitsiooni. Kui elumõnu on kadunud, taastab päikesekivi selle ja aitab teil enda eest hoolitseda. Hoidke päikesekivi alati enda juures, kui teil on raske öelda ei ja kui te pidevalt ohverdate end teiste heaks.

Jaad on puhtuse ja rahulikkuse sümbol. Jaad suurendab armastust ja hoolivust. See on kaitsev kivi, mis hoiab kandjat kahju eest ja loob harmooniat. Usutakse, et see tõmbab ligi head õnne ja sõprust. Jaad edendab iseseisvust, vabastab negatiivsetest mõtetest ja rahustab meelt. Ta aitab vabaks lasta emotsioone, eriti ärritust.

Hematiit on eriti tõhus maandaja ja kaitsekivi. See harmoniseerib meelt, keha ja vaimu. Hematiit blokeerib negatiivse energia. Psühholoogiliselt on hematiit tugev abimees. See toetab pelglikke naisi, ergutab enesehinnangut ja ellujäämisvõimet, tugevdab tahtejõudu ja soodustab usaldusväärsust. See on kasulik kivi, kui tahate üle saada sundidest ja sõltuvustest. See on kasulik kivi matemaatika ja tehniliste erialade õppimisel.

Lisainfo

Kaal 5 g
Kivi

Hematiit, Jaad, Päikesekivi

Sugu

Naine

Värvus

Kuldne, Oranž, Pruun, Valge

Materjal

Poolvääriskivi

Kategooria

Käevõru

Käevõru suurus

15.5 cm, 16.5 cm, 17.5 cm, 18.5 cm