Tiigrisilm, oonüks ja hematiit

22.90 

AA kvaliteet Tiigrisilm 10 mm, Oonüks 10 mm, Hematiit 10 mm

Kirjeldus

Tiigrisilm on kaitsev kivi. Ta annab tuge sihtide saavutamisel. Psühholoogiliselt ravitseb kristall enesehinnangu, enesekriitika ja blokeeritud loovusega seotud probleeme. Emotsionaalselt tasakaalustab tiigrisilm yin‘i ja yang‘i ning annab emotsionaalsele kehale energiat. Poolvääriskivi leevendab depressiooni ja parandab meeleolu.

Must oonüks on jõudeandev kivi. See annab tuge raskete või segaste olukordade puhul. Oonüks tugevdab elujõudu, püsivust ja visadust. Oonüks on vaimne toonikum, mis leevendab kõikehõlmavaid hirme ja muresid. Oonüksilt pärineb hindamatu kink- võime targalt otsustada.

Hematiit on eriti tõhus maandaja ja kaitsekivi. See harmoniseerib meelt, keha ja vaimu. Hematiit blokeerib negatiivse energia. Psühholoogiliselt on hematiit tugev abimees. See toetab pelglikke naisi, ergutab enesehinnangut ja ellujäämisvõimet, tugevdab tahtejõudu ja soodustab usaldusväärsust. See on kasulik kivi, kui tahate üle saada sundidest ja sõltuvustest. See on kasulik kivi matemaatika ja tehniliste erialade õppimisel.

Lisainfo

Mõõtmed 10 × 20 cm
Sugu

Naine

Värvus

Kuldne, Must, Pruun, Värviline

Materjal

Poolvääriskivi

Kivi

Hematiit, Oonüks, Tiigrisilm

Kategooria

Käevõru

Käevõru suurus

19.5 cm, 0,0, 15.5 cm, 16.5 cm, 17.5 cm, 18.5 cm