Türkiis, jaspis, jaad ja hematiit

19.90 

Türkiis 6 mm, Jaspis 6 mm, Jaad 6 mm, Hematiit 2 mm

Kirjeldus

Türkiis on kõige tõhusam tervendaja, mis annab tröösti vaimule ja heaolu kehale. Kaitsev kivi ja hajutab negatiivset energiat. Vaimselt annab ta sisemist rahu ja abistab loovat väljendumist. Emotsionaalselt stabiliseerib türkiis meeleolumuutusi ja toob meelerahu. See ergutab romantilist armastust.

Jaspist tuntakse kui “ülimat hoolitsejat”. See toetab ja hoiab stressiaegadel ning toob hinge rahulikkust ja terviklikkust. Psüholoogiliselt annab jaspis meelekindlust kõigi püüdluste puhul. Vaimsel tasandil soodustab jaspise käevõru kiiret mõtlemist, edendab organisatsioonilisi võimeid ning projektide elluviimist. See ergutab kujutlusvõimet ja aitab ideid ellu viia.

Jaad on puhtuse ja rahulikkuse sümbol. Jaad suurendab armastust ja hoolivust. See on kaitsev kivi, mis hoiab kandjat kahju eest ja loob harmooniat. Usutakse, et see tõmbab ligi head õnne ja sõprust. Jaad edendab iseseisvust, vabastab negatiivsetest mõtetest ja rahustab meelt. Ta aitab vabaks lasta emotsioone, eriti ärritust.

Hematiit on eriti tõhus maandaja ja kaitsekivi. See harmoniseerib meelt, keha ja vaimu. Hematiit blokeerib negatiivse energia. Psühholoogiliselt on hematiit tugev abimees. See ergutab enesehinnangut ja ellujäämisvõimet, tugevdab tahtejõudu ja soodustab usaldusväärsust. See on kasulik kivi matemaatika ja tehniliste erialade õppimisel.

Lisainfo

Mõõtmed 6 × 20 cm
Sugu

Naine

Värvus

Kuldne, Pruun, Roheline, Sinine, Valge, Värviline, Hall

Materjal

Poolvääriskivi

Kategooria

Käevõru

Kivi

Hematiit, Jaad, Jaspis, Türkiis

Käevõru suurus

15.5 cm, 16.5 cm, 17.5 cm, 18.5 cm