Käevõru Roosa kvarts ja hematiit

32.90 

Roosa kvarts 6 mm, Hematiit 6 mm, Hematiit 2 mm

Kirjeldus

Laps: Roosa kvarts on lastele tugev tervendav kristall. Vähendab emotsionaalseid seisundeid, hirmu ja ärevust. Hematiit aitab lapsel keskenduda iseendale. Ta toetab võimet kuulata ja järgida juhiseid, edendab arengut matemaatikas ja teaduses. Kandes hematiiti endaga, aitab see parandada lapse suhet pere, sõprade, õpetajate ja treeneritega.

Ema:

Roosa kvarts on tingimatu armastuse ja lõputu rahu kivi. See õpetab armastuse tõelist olemust, ta puhastab ja avab südame kõigil tasanditel ning toob sügavat sisemist tervenemist ja enesearmastust. See on rahustav ja veenev, mis on suurepärane trauma või kriisi korral. Roosa kvarts tõmbab uut armastust ligi ja olemasolevates suhetes taastab see usalduse ja harmoonia. Roosa kvarts eemaldab õrnalt negatiivse energia ja asendab selle armastavate võngetega.

Hematiit on eriti tõhus maandaja ja kaitsekivi. See harmoniseerib meelt, keha ja vaimu. Hematiit blokeerib negatiivse energia. Psühholoogiliselt on hematiit tugev abimees. See toetab pelglikke naisi, ergutab enesehinnangut ja ellujäämisvõimet, tugevdab tahtejõudu ja soodustab usaldusväärsust. See on kasulik kivi, kui tahate üle saada sundidest ja sõltuvustest. See on kasulik kivi matemaatika ja tehniliste erialade õppimisel.

Lisainfo

Käevõru suurus

14,5 cm ja 16,5 cm, 14,5 cm ja 17,5 cm, 14,5 cm ja 18,5 cm, 15,5 cm ja 16,5 cm, 15,5 cm ja 17,5 cm, 15,5 cm ja 18,5 cm

Sugu

Ema ja laps

Kivi

Hematiit, Roosa kvarts

Materjal

Poolvääriskivi

Kategooria

Käevõru

Värvus

Kuldne, Roosa, Värviline