Käevõru Türkiis, jaspis, jaad ja hematiit

32.90 

Türkiis 6 mm, Jaspis 6 mm, Jaad 6 mm, Hematiit 2 mm

Kirjeldus

Laps: Türkiis aitab last, kui tal on raskusi abi küsimisel. Laseb lapsel kergemini lõõgastuda ja asjadest lahti lasta. Jaspis arendab last grupilises organisatsioonilises töös, julgustab oma ideid välja ütlema ning neid tegema. Jaad suurendab lapse usaldust, enesekindlust ja eneseusku. Ta aitab lastel oma elus soove saavutada. Hematiit aitab lapsel keskenduda iseendale. Ta toetab võimet kuulata ja järgida juhiseid, edendab arengut matemaatikas ja teaduses. Kandes hematiiti endaga, aitab see parandada lapse suhet pere, sõprade, õpetajate ja treeneritega.

Ema:

Türkiis on kõige tõhusam tervendaja, mis annab tröösti vaimule ja heaolu kehale. Türkiis on kaitsev kivi ja hajutab negatiivset energiat. Vaimselt annab türkiis sisemist rahu ja abistab loovat väljendumist. Emotsionaalselt stabiliseerib türkiis meeleolumuutusi ja toob meelerahu. See ergutab romantilist armastust.

Jaspist tuntakse kui “ülimat hoolitsejat”. See toetab ja hoiab stressiaegadel ning toob hinge rahulikkust ja terviklikkust. Psüholoogiliselt annab jaspis meelekindlust kõigi püüdluste puhul. Vaimsel tasandil soodustab jaspise käevõru kiiret mõtlemist, edendab organisatsioonilisi võimeid ning projektide elluviimist. See ergutab kujutlusvõimet ja aitab ideid ellu viia.

Jaad on puhtuse ja rahulikkuse sümbol. Jaad suurendab armastust ja hoolivust. See on kaitsev kivi, mis hoiab kandjat kahju eest ja loob harmooniat. Usutakse, et see tõmbab ligi head õnne ja sõprust. Jaad edendab iseseisvust, vabastab negatiivsetest mõtetest ja rahustab meelt. Ta aitab vabaks lasta emotsioone, eriti ärritust.

Hematiit on eriti tõhus maandaja ja kaitsekivi. See harmoniseerib meelt, keha ja vaimu. Hematiit blokeerib negatiivse energia. Psühholoogiliselt on hematiit tugev abimees. See ergutab enesehinnangut ja ellujäämisvõimet, tugevdab tahtejõudu ja soodustab usaldusväärsust. See on kasulik kivi matemaatika ja tehniliste erialade õppimisel.

 

Lisainfo

Käevõru suurus

14,5 cm ja 16,5 cm, 14,5 cm ja 17,5 cm, 14,5 cm ja 18,5 cm, 15,5 cm ja 16,5 cm, 15,5 cm ja 17,5 cm, 15,5 cm ja 18,5 cm

Sugu

Ema ja laps

Kivi

Hematiit, Jaad, Jaspis, Türkiis

Kategooria

Käevõru

Materjal

Poolvääriskivi

Värvus

Kuldne, Roheline, Sinine, Valge, Värviline, Hall