Käevõru Dumortieriit, pärl ja hematiit

19.90 

Puhasta

Kirjeldus

Poolvääriskivid: B kvaliteet Dumortieriit 8 mm,  A kvaliteet Pärl 8 mm, A kvaliteet Hematiit 8 mm

Dumortieriit aitab olla jaatava ellusuhtumisega ja jääda hingelt nooreks. Dumortieriit aitab enda eest seista, pakkudes kannatlikkust ja julgust. See aitab liigse erutuvuse korral rahuneda, soodustab erapooletust ja edendab enesest hoolimist ning elust rõõmu tundmist. See on kasulik, kes puutuvad igapäevaselt kokku kriisi ja traumaga. Abistab lavahirmust, häbelikkusest, stressist, foobiatest, unetusest, paanikast, hirmust, depressioonist ja kangekaelsusest üle saamisel.

Hematiit on eriti tõhus maandaja ja kaitsekivi. See harmoniseerib meelt, keha ja vaimu. Hematiit blokeerib negatiivse energia. Psühholoogiliselt on hematiit tugev abimees. See toetab pelglikke naisi, ergutab enesehinnangut ja ellujäämisvõimet, tugevdab tahtejõudu ja soodustab usaldusväärsust. See on kasulik kivi, kui tahate üle saada sundidest ja sõltuvustest. See on kasulik kivi matemaatika ja tehniliste erialade õppimisel.

Pärl on süütuse ja puhta südame kristall. See aitab ennast aktsepteerida ja olla enda vastu aus. Pärl ergutab naiselikke väärtusi – seksuaalsus, tarkus, puhtus, truudus ja vooruslikkus. Aitab tundeid kontrollida ja fookustab mõistust.