POOLVÄÄRISKIVI AMASONIIT

Poolvääriskivi Amasoniit on edu, külluse ja hea tuju kristall, tõmbab ligi õnne [2]. Amasoniit on lootuse kristall, millel on rahustav ja leevendav mõju, vähendab stressi. [2] Ta on parema eneseteunde kivi, mis toetab loovust [3]. Amasoniit hoiab organismi terve, leevendab muret ja hirmu.  See on kivi, mis aitab teil näha probleemi mõlemat külge või erinevaid vaatenurki. Hajutab negatiivset energiat ja pahandavaid asjaolusid. [1]

 

Amasoniidi omadused

  • suurendab intuitsiooni
  • stimuleerib loomingulisust
  • tugevdab aurat
  • hea närvisüsteemile ja südamele [2]

 

Amasoniidi mõju lastele

Amasoniit vähendab lapsel muret, hirmu ja viha ning tasakaalustab meeleolu kõikumisi. Aitab lapsel end paremini väljendada.

 

 

Suurepärane kingitus - poolvääriskivid Amasoniit ja pärl. Eesti disain.   Suurepärane kingitus - poolvääriskivid Amasoniit ja Hematiit. Eesti disain.   Suurepärane kingitus - poolvääriskivid Amasoniit, oonüks ja hematiit. Eesti disain.   

Suurepärane kingitus - poolvääriskivid amasoniit, hematiit ja pärl. Eesti disain.   Suurepärane kingitus - poolvääriskividest kõrvarõngad Amasoniit ja Pär. Eesti disain.   Suurepärane kingitus - poolvääriskividest kõrvarõngad Roosa kvarts, Amasoniit, Pärl. Eesti disain.

 

Vaata kõiki Amasoniidiga Siselly ehteid siit.

Teiste kristallide kohta loe siit.

 

Allikas:

1.  J. Hall “Kristallide piibel”;

2. M. Ambre “Kristallide kuningriigi sõnumid”;

3. P. Permutt “Kristallide maailm”;