Roosa kvarts

 

Sõnum

“Sa oled armastatud ja hoitud.”

Mõju

Roosa kvarts on tingimusteta armastuse kristall. Ta võimendab loovust, aitab tõsta enesehinnangut ja õpetab, kuidas ennast rohkem armastada. Tugevdab nii armastust, naiselikke energiaid. Samas ka rahustab ja aitab andestada. Toob sügava sisemise rahu. Roosa kvarts eemaldab negatiivset energiat ja aitab muutustega leppida.

Roosa kvarts on ka ravitseja – ta aitab vabaneda emotsioonidest, südamevalust  ja aitab kaotusest üle saada.

Roosa kvarts on suur armastuse ligi tõmbaja. Ta tugevdab suhteid, toob suhetesse õnne, rahu ja truudust.

Roosast kvartsist ehted on väga hea valik nii emadepäevaks, sünnipäevadeks, naistepäevaks, sõbrapäevaks kui ka niisama kingituseks.

Mõju lasetele:

Roosa kvarts tagab rahuliku une, annab õrnust, hellust ja kindlustunnet. Ta julgustab andestama ja õpetab ennast armastama. Ta aitab lapsel tunda tänulikkust. Maandab stressi ja aitab emotsionaalseid energiaid tasakaalustada, hajutab viha ja arusaamatusi.

Roosa kvarts pakub lastele kaitset. Ta leevendab ja rahustab ärevust, aitab haavatud südamel paraneda. Ta annab tuge rasketel perioodidel ja toob rahu- rahustades muresid ja hirme.

 

Siselly ehete valik roosa kvartsiga:

Suurepärane kingitus - poolvääriskivid roosa kvarts, hematiit. Eesti disain.  Siselly poolvääriskividest käevõrud Siselly poolvääriskividest käevõrud Siselly poolvääriskividest käevõrud Suurepärane kingitus - poolvääriskivid roosa kvarts, pärl. Eesti disain. Siselly poolvääriskividest käevõrud  Siselly poolvääriskividest käevõrud Siselly poolvääriskividest käevõrud Suurepärane kingitus - poolvääriskivid roosa kvarts, pärl. Eesti disain.