KRISTALLIDE PUHASTAMINE JA LAADIMINE

Poolvääriskivid-kuidas puhastada ja laadida kristalle ja ehteid

Kui omad kristalle, tuleb nende eest hoolt kanda. Selleks, et kristall täidaks eesmärki, tulen neid puhastada ja laadida – see aitab taastada algse võime ja sära.

Kristallide puhastamine

Kristelle on väga oluline aegajalt puhastada. See võtab ära negatiivse. Puhastamist vajaks kristall peale ostmist, peale negatiivset sündmust (näiteks oled olnud haige, tülitsenud, puutunud kokku negatiivse olukorraga jne), peale eesmärgi täitumist.

Siselly ehetes olevaid kristalle võib puhastada:

1. Kuuvalgusega

Siselly poolvääriskividest käevõrusid, kõrvarõngaid, sõrmuseid ja ripatseid võib laadida mõni tund kuuvalguses.

2. Teise kristalliga

Mõnedel kristallidel on võime puhastada teisi kristalle. Hoidke ehtekotis karneooli kivi ja paluge tal puhastada teisi kive. Karneooli ennast tuleb siiski enne puhastada. Kui kasutate karneooli kristalli, mis ei ole ehtes, võib teda puhastada veega, päikese- või kuuvalgusega.

Kristalli laadimine

Kristalle on väga oluline peale puhastamist laadida, et anda talle uus energia. Selleks, et kristall täidaks teie soovi, tuleb teda eesmärgile pühendada. Kristalli tuleks laadida kohe peale puhastamist.

Eesmärgi püstitamisel peaks arvestama ka kristalli omadusega. Näiteks reisimisel paluda reisimist kaitsvatel kristallidel täita oma eesmärk.

Hoidke Siselly ehet peos. Kujutlege seda ümbritsevat valgust, öelge valjul häälel: “Ma pühendan selle kristalli kõigele heale. Kasutatagu seda vaid valguses ja armastuses.”*

Oma ehte programmeerimiseks hoidke seda peos. Mõelge eesmärgist, milleks te soovite seda kasutada. Olge võimalikult täpne. Kui soovite, et kristall tõmbaks ligi armastust, kirjeldage täpselt, mida te ootate. Kui olete oma programmi sõnastanud, häälestuge kristallile. Veenduge, et see on just õige kristall teie eesmärgi jaoks. Kui olete täielikult häälestunud, sõnage valjusti: “Ma pühendan selle kristalli selleks ja selleks eesmärgiks.”*

*  Allikas: J. Hall “Kristallide piibel”