Siselly ehted ja hõbeehted - nanokristallid

Nanogems ehk Nanokristallid

Muutused ehtemaailmas on toonud turule uue põlvkonna kristallid- NANOGEMS ehk NANOKRISTALLID. Järgnevalt anname põgusa ülevaate, mis on Nanokristallid ja mille poolest need nii unikaalsed ja ihaldatud on?

Kõige enam levinumad ehtekristallid on tsirkooniumid ja sünteetilised mineraalid, mida tunneb ja teab iga ehtekandja.
Sünteetiliste mineraalide ja tsirkooniumte peamiste miinustena tuuakse välja värvide ebaühtlust, vähest sära, vähest tihedust ja liigset pehmust. Sellest tulenevalt on klaasile ja sünteetilistele kristallidele otsitud juba väga kaua alternatiivi, mis ühendaks ainult nende parimaid omadusi. Nüüdseks on toimunud ehte tööstuses läbimurre täiesti uue ja täiusliku materjali näol- Nanogem.

Siselly ehted sõrmused, hõbeehted ja hõbesõrmused, Tsitriin Nanokristallid. Suurepärane kingitus.

 

Nanokristall- mis, see siis tegelikult on? Nanokristalle toodetakse laboris uuel, patenteeritud tehnoloogial. See ei ole ei spetsiaalne klaas, sünteetiline kristall ega mineraal. See on nende hübriid. Nanokristall on klaas-keraamiline materjal ehk spinelli ultrapeenetest/nanoosakestest koosnev kristall. See materjal ühendab klaasi ja sünteetilise kristalli parimaid omadusi.

Nanokristalli eelised on: värvi ühtlus, suhteliselt kõrge karedus (7-7,5), hea murdumisnäitaja (1,61 – 1,64) ja tihedus (3-3,3g / cm3). Värvus, läige ja sära on maksimaalselt lähedal paljudele looduslikele mineraalidele.
Kõrge soojustakistuse vastupidavus muudab Nanokristallid ideaalseks, kasutades vaha valamise tehnoloogiat. Nanokristallid on oma sära poolest peaaegu eristamatud kallitest vääriskividest. Nad ei tuhmu, ei muuda värvi ega saa kahju töötlemise käigus.

Nanokristalli värvipalett on võrdlemisi suur. Valikus nii läbipaistvaid, poolläbipaistvaid ja läbipaistmatuid kristalle, mis imiteerivad vääriskivide värve, sära, kõvadust ja tihedust. Saadaval üle 240 erineva värvi ja varjundiga kristalle nagu näiteks Emerald, Safiir, Spinell, Topaz, Peridoot, Tsitriin, Akvamariin, Granaat, Morganiit, Hall kvarts ja Suitsukarts, Elevandiluu, Türkiis, Akva sinine opaal, must jne.

Siselly ehted ja kõrvarõngad, hõbeehted ja hõbekõrvarõngad, Emerald Nanokristallid. Suurepärane kingitus.

Nanokristallid pakuvad mitmeid eeliseid juba tuntud ja laialt levinud kristallide seas. Patenteeritud materjali kõrge kvaliteet näitab järjest enam kasvavat populaarsust ja edu ehtemaailmas. Parima hinna ja kvaliteedi suhe võimaldab ehete armastajatel nautida paljude erinevate vääriskivide ilu ja sära üle maailma!

Siselly ehted ja kõrvarõngad, hõbeehted ja hõbekõrvarõngad, Roosa Nanokristallid. Suurepärane kingitus. Siselly ehted ja ja kõrvarõngad, hõbeehted ja hõbekõrvarõngad, Sky Blue Opaal Nanokristallid. Suurepärane kingitus. Siselly ehted ja kõrvarõngad, hõbeehted ja hõbekõrvarõngad, Valge Opaal Nanokristallid. Suurepärane kingitus. Siselly ehted ja ripatsid, hõbeehted ja hõberipatsid, Roosa Spinell Nanokristallid. Suurepärane kingitus.
Siselly ehted sõrmused, hõbeehted ja hõbesõrmused, Sky Blue Nanokristallid. Suurepärane kingitus. Siselly ehted ja sõrmused, hõbeehted ja hõbesõrmused, Roosa Opaal Nanokristallid. Suurepärane kingitus. Siselly ehted ja sõrmused, hõbeehted ja hõbesõrmused, Sky Blue Nanokristallid. Suurepärane kingitus. Siselly ehted ja sõrmused, hõbeehted ja hõbesõrmused, Safiir Nanokristallid. Suurepärane kingitus.
Vaata Siselly Nanokristalli kogu valikut siit!

On Nanokristalli aeg!

Ikka sära soovides,
Teie Siselly ehted