Tiigrisilmaga Siselly ehted naistele ja lastele

POOLVÄÄRISKIVI HEMATIIT

Poolvääriskivi Hematiit on väga tugev maandus- ja kaitsekristall [2]. See harmoniseerib meelt, keha ja vaimu. Hematiit blokeerib negatiivse energia. Psühholoogiliselt on hematiit tugev abimees. See toetab pelglikke naisi, ergutab enesehinnangut ja ellujäämisvõimet, tugevdab tahtejõudu ja soodustab usaldusväärsust. See on kasulik kivi, kui tahate üle saada sundidest ja sõltuvustest. See on kasulik kivi matemaatika ja tehniliste erialade õppimisel. [1]

Hematiit aitab reisimisel keskenduda, probleeme lahendada ja vähendab stressi.

 

Hematiidi omadused

  • tasakaalustab nais- ja meesenergiaid
  • vähendab negatiivsust
  • toob rahu
  • suurendab julgust ja tahet [2]

 

Hematiidi mõju lastele

Hematiit aitab lapsel keskenduda iseendale. Ta toetab võimet kuulata ja järgida juhiseid, edendab arengut matemaatikas ja teaduses. Kandes hematiiti endaga, aitab see parandada lapse suhet pere, sõprade, õpetajate ja treeneritega.

 

Suurepärane kingitus - poolvääriskivid Oonüks. Eesti disain. Suurepärane kingitus - poolvääriskivid Kvarts, Hematiit ja Oonüks. Eesti disain. Suurepärane kingitus - poolvääriskivid Hematiit. Eesti disain. Suurepärane kingitus - poolvääriskivid Ahhaat ja hematiit. Eesti disain. Suurepärane kingitus - poolvääriskivid Roosa kvarts, ametüst, mäekristaöll, hematiit ja pärl. Eesti disain. Suurepärane kingitus - poolvääriskivid Ahhaat, pärl, hematiit ja jaad. Eesti disain. Suurepärane kingitus - poolvääriskivid roosa kvarts, hematiit. Eesti disain. Suurepärane kingitus - poolvääriskivid akvamariin ja pärl. Eesti disain. Suurepärane kingitus - poolvääriskividest kõrvarõngad Hematiit. Eesti disain.

 

Vaata kõiki Hematiidiga Siselly ehteid siit.

Teiste kristallide kohta loe siit.

 

Allikas:

1.  J. Hall “Kristallide piibel”;

2. M. Ambre “Kristallide kuningriigi sõnumid”;