Ahhaat, hematiit, päikesekivi ja kvarts

16.90 

Päikesekivi 6 mm, Ahhaat 6 mm, Kvarts 6 mm, Hematiit 2 mm

Kirjeldus

Päikesekivi on rõõmurikas, sära inspireeriv kivi. See annab elurõõmu ja hea enesetunde ning tugevdab intuitsiooni. Kui elumõnu on kadunud, taastab päikesekivi selle ja aitab teil enda eest hoolitseda. Hoidke päikesekivi alati enda juures, kui teil on raske öelda ei ja kui te pidevalt ohverdate end teiste heaks.

Ahhaat loob emotsionaalse, füüsilise ja intellektuaalse tasakaalu. Ahhaat on leevendav ja rahustav kivi. Psühholoogiliselt kergendab ahhaat iseendaga leppimist. Suurendab enesekindlust. Ahhaat soodustab vaimset tööd – parandab keskendumist, taju ja analüüsivõimet. Emotsionaalselt aitab ahhaat üle saada negatiivsusest ja südamevalust. See ravitseb sisemist viha, turgutab armastust ja julgust uuesti alustada.

Kvarts on tõeline meistertervendaja ja seda võib kasutada iga haigusseisundi puhul. Kvarts tasakaalustab ja puhastab aurat ja organismi ning rahustab kogu närvisüsteemi, annab jõudu ja vitaalsust. Ta suudab lahustada kehasse kogunenud emotsionaalseid blokeeringuid.

Hematiit on eriti tõhus maandaja ja kaitsekivi. See harmoniseerib meelt, keha ja vaimu. Hematiit blokeerib negatiivse energia. Psühholoogiliselt on hematiit tugev abimees. See toetab pelglikke naisi, ergutab enesehinnangut ja ellujäämisvõimet, tugevdab tahtejõudu ja soodustab usaldusväärsust. See on kasulik kivi, kui tahate üle saada sundidest ja sõltuvustest. See on kasulik kivi matemaatika ja tehniliste erialade õppimisel.

Lisainfo

Mõõtmed 6 × 20 cm
Sugu

Naine

Värvus

Pruun, Roosa, Roosa kuld, Värviline, Hall

Materjal

Poolvääriskivi

Kategooria

Käevõru

Kivi

Ahhaat, Hematiit, Kvarts, Päikesekivi

Käevõru suurus

14.5 cm, 15.5 cm, 16.5 cm, 17.5 cm, 18.5 cm