Tiigrisilmaga Siselly ehted naistele

POOLVÄÄRISKIVI TIIGRISILM

Poolvääriskivi Tiigrisilm on hea tuju, optimismi ja õnne kristall [2]. Tiigrisilm on kaitsev kivi. Ta annab tuge sihtide saavutamisel. Psühholoogiliselt ravitseb tiigrisilm enesehinnangu, enesekriitika ja blokeeritud loovusega seotud probleeme. Emotsionaalselt tasakaalustab tiigrisilm yin‘i ja yang‘i ning annab emotsionaalsele kehale energiat. See leevendab depressiooni ja parandab meeleolu. [1]

Tiigrisilm on kaitsev kristall, eriti reisijatele. Ta suurendab tahtejõudu, enesekindlust ja kannatlikkust. Tiigrisilm toob õnne ja optimismi.

 

Tiigrisilma omadused

  • hajutab hirmu ja sallimatust
  • vähendab muret
  • suurendab sära ja rõõmu
  • meelitab ligi küllust
  • aitab unistused reaalsuseks muuta [2]

 

Suurepärane kingitus - poolvääriskivid Tiigrisilm ja pärl ja hematiit. Eesti disain. Suurepärane kingitus - poolvääriskivid Tiigrisilm, Hematiit ja Oonüks. Eesti disain. Suurepärane kingitus - poolvääriskivid Tiigrisilm ja Oonüks. Eesti disain. Suurepärane kingitus - poolvääriskivid Tiigrisilm ja Hematiit Eesti disain. Suurepärane kingitus - poolvääriskivid Tiigrisilm, Ahhaat ja Pärl. Eesti disain. Suurepärane kingitus - poolvääriskividest kõrvarõngad Tiigrisilm. Eesti disain.

 

Vaata kõiki Tiigrisilmaga Siselly ehteid siit.

Teiste kristallide kohta loe siit.

 

Allikas:

1.  J. Hall “Kristallide piibel”;

2. M. Ambre “Kristallide kuningriigi sõnumid”;